Skip links

ARAMA MOTORU PAZARLAMASI (SEM) HİZMETİ

Doğru Optimizasyon ile Daha Fazla Kişiye Ulaşın

Data Odaklı Sem Hizmeti

SEM (arama motoru pazarlaması) aracılığıyla hedeflediğiniz anahtar kelimelerde hedef kitlenize ulaşmanız mümkündür.  CPC (tıklama başına maliyet) ile ücretlendirilen bu pazarlama yöntemi ile iyi optimize edilmiş bir web sitesinde dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz.

Data ve sonuç odaklı stratejilerimiz ile başta Google reklamları olmak üzere diğer tüm arama motorları reklamlarında kampanyanızın daha etkin bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Başka bir deyişe müşterilerimizin karını artırıyoruz. Kampanyaları oluştururken, tüm verileri analiz ederek, hedeflerinize yönelik en uygun stratejiyi geliştiriyor ve dönüşüm oranlarınızı artırıyoruz.

Bir yandan sektörünüzü analiz ederken diğer yandan hedeflerinizi anlıyor ve bu veriler ışığında hedef kitlenize en düşük maliyet ile sizi buluşturmak için çalışıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

google reklam hizmeti

Araştırma

Pazar araştırması ile başlayan süreç, rakiplerinizin analiz edilmesi  ve hedeflediğiniz kelimeler ile bütçenin oluşturulması ile devam eder

Reklam Kampanyası Kurgusu

Belirlenen anahtar kelimeler ile hedef kitlenize yönelik bütçe dostu ve dönüşümü artıracak reklam kampanyaları kurgulanır

Strateji Geliştirme

Gerekli optimizasyonlar sağlanarak hem maliyetleriniz hem de tıklama oranlarınızı artıracak stratejiler geliştirilir

Ölçümleme

Yaptığımız çalışmaların sonuçlarını analiz ederek tarafınıza düzenli rapor sunarız

Sıkça Sorulan Sorular

SEM, başka bir deyişle arama motoru pazarlaması, dijitalde artan rekabet şartlarında markanızı ön plana çıkarmak ve işinizi büyütmenin en etkili yollarından biridir. İster B2B ister B2C iş yapan bir markanız olsun, çevrimiçi reklamlar büyük önem arz etmektedir.

Arama motoru pazarlamasını en önemli aktörlerinden birisi de Google reklamlarıdır. Tıklama başına maliyet ölçümlemesi ile çalışan bu araç, işletmenizin hedeflediği anahtar kelimelerde üst ve alt sıralardaki reklam bölümlerinde markanızın pazarlamasını yapmanızı sağlar.

Google ADS kullanılarak, arama ağı reklamları, mobil reklamlar, Youtube reklamları ve Google iş ortağı sitelerde kampanyalar oluşturabilmektedir.

Google ADS reklamlar bütçeleri sizin hedeflerinize ve günlük bütçenize göre değişkenlik gösterir. Reklam bütçeniz ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre herhangi bir zaman değiştirilebilir. SemWord olarak doğru hedefleme stratejimizle ile Google reklamlar için ayıracağınız bütçenin verimliliğini maksimize etmek için çalışırız.

En yararlı PPC stratejilerinden biri olan yeniden pazarlama, daha önce web sitenizi ziyaret eden kişilere reklamlarınızı göstererek yarım kalmış müşteri dönüşümünü tamamlamanıza olanak sağlar. Remarketing yöntemi ile ürününüzü veya hizmetinizi satın almaya çok yaklaşmış fakat bir şekilde web sitenizi terk etmiş kişilere reklamlarınız gösterilir böylelikle satışlarınızın artması hedeflenir

Arama Motoru Pazarlaması (SEM) sürekliliği olan bir süreçtir. Bu süreç sizin hedef ve ihtiyaçlarınıza göre sürekli optimize edilir ve en iyi sonuçların alınması hedeflenir.

Arama motoru pazarlaması araçlarını kullanmak ve bu araçların optimizasyonu belirli bir uzmanlık ve zaman gerektirdiğinden işletmeler bu faaliyetleri ajanslar aracılığı ile yapmaktadır. Böylelikle diğer işleri için zaman kazanır.

Siz de uzmanlık ve zaman gerektiren arama motoru pazarlaması işleriniz için SemWord’ü tercih edebilir, markanıza dijitalde güç katabilirsiniz.

Dijitalde Farkedilir olmak için, Hemen İletişim Kurun.

İletişim