Skip links

SEO HİZMETİ

Arama Motoru Optimizasyonu ile Markanızın Performansını Yükseltin

seo-hizmeti

Yükselişe Hazır Mısınız?

SEO (arama motoru optimizasyonu) aracılığıyla web sitenizi pazarlamak, web sitenizin tasarımı ve kullanıcı deneyimi(UX) gibi işlevler kadar önemlidir. SEO hizmeti ile, markanızın hedeflediği satışları veya dönüşümleri artıracak anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıraları elde edebilirsiniz.

Arama motorlarının sahip olduğu algoritmalar her geçen gün değişmektedir, bu değişikliklere ayak uydurmak için profesyonel SEO ajansı ile çalışmak rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Semword, kurumsal SEO veya yerel SEO hizmeti talepleriniz için, başarılı bir organik arama pazarlama kampanyası oluşturmak için ne gerektiğini tam olarak bilir.

Web siteniz harika bir pazarlama aracıdır ve kendi başına bir yatırımı temsil eder, ancak değerini gerçekten en üst düzeye çıkarmak için potansiyel müşterilerinize ulaşmanız gerekir. Siz de potansiyel müşterilerinize yüksek reklam bütçelerine para vermeden ulaşmak istiyorsanız SemWord ailesine katılın.

Nasıl Yapıyoruz?

Araştırma

Web sitenizin mevcut durumuna ek olarak rakiplerinizin analizini yaparak potansiyeli keşfediyoruz.

Hedef Belirleme

Yaptığımız araştırmalar ve sizden aldığımız geri bildirimler sonucunda yol haritamızı belirliyoruz.

Strateji Geliştirme

Elde edilen veriler ile yatırım getirinizi artıracak size özel stratejiler ortaya koyuyoruz.

Site İçi Seo Optimizasyonu

SEO başarısının kritik bir bileşeni olan Site içi optimizasyon tekniklerimizi kullanarak web sitenizin optimizasyonunu sağlıyoruz.

Site Dışı Seo Optimizasyonu

Web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını etkileyen dış faktörleri belirleyerek optimizasyon sağlıyoruz.

Ölçümleme

Yaptığımız çalışmaların sonuçlarını analiz ederek tarafınıza düzenli rapor sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelen teknik bir terimdir. Seo ile web siteniz için oluşturduğunuz içerikleri optimize ederek arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Bu optimizasyon organik olarak yapılır ve web sitenize göre belirli bir süre gereklidir. Google Ads ile web sitenize çektiğiniz ücretli ziyaretçiler çoğu zaman uygun bir tercih gibi gözükse de uzun vadeli stratejiler için SEO her web sitesi için büyük önem arz etmektedir.

Seo hizmeti genel anlamda 3 farklı optimizasyonu içerir. On-page optimizasyon, off-page optimizasyon ve teknik seo, seo hizmetinin aşamalarındandır.

Bahsi geçen 3 yöntemi kullanarak, web siteniz için istediğiniz anahtar kelimede üst sıralarda yer bulmak için stratejiler uygulanır.

SemWord olarak bu güne kadar edindiğimiz deneyimler sonucunda edindiğimiz bilgilerden stratejiler geliştirerek web sitenizi dilediğiniz kelimelerde görünür hale getiriyoruz.

Yerel SEO, belirli bir bölgeyi hedefleyen markalar için bahsi geçen bölgede konum bazlı arama sonuçlarında arama sonuçlarında üst sıraların hedeflendiği bir SEO yöntemidir. Yerel SEO, konum bazlı olduğu için SEO’dan farklıdır.

SEO, genel anlamda bir anahtar kelimede ulusal ya da uluslararası hedeflemeye göre arama motorlarında üst sıraları elde etmeyi amaçlar. SEO ile genel aramalarda üst sıralarda yer alırken Yerel SEO hizmeti ile bulunduğunuz konuma göre sıralama elde edersiniz. (Örneğin; İstanbul, Ankara gibi)

Örneğin, İstanbul’da bir web sitesine sahip bir kobi, web sitesi üzerinden satışını yaptığı ürün veya hizmetin bulunduğu lokasyona yakın kişilerce görülmesini istiyorsa Yerel SEO hizmetimizden yararlanabilir.

Yerel SEO optimizasyonu genellikle bir işletmenin Google My Business sayfasını oluşturma ve anahtar kelimere göre optimizasyonunu sağlamayı amaçlayan bir dijital pazarlama stratejisidir.

Seo’nun avantajlarından biri hedef odaklı pazarlama stratejisi olmasıdır. Markanız için hedeflediğiniz anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralara taşıyarak ziyaretçilerinizden satış elde etmenize olanak sağlar.

SEO, dijital pazarlama kanalları arasında maliyet açısından en avantajlı pazarlama yöntemidir. SEM yani arama motoru reklamlarının aksine daha düşük bütçe ile kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Web siteniz için yapılacak SEO optimizasyonu ile Google gibi aramala motorlarında rakiplerinizin önüne geçerek ilk sırada yer alabilirsiniz.

SEO çalışmalarımız için farklı özellikler barındıran bir çok araç kullanırız. Bu araçlardan bazıları Deepcrawl, Ahrefs, Screaming Frog,  Search Console, Google Analytics, SEMrush, Similarweb, ve Oncrawl’dır. SemWord olarak bahsi geçen araçlar ve bu araçlara ek olarak kullandığımız diğer SEO optimizasyonu araçlarından elde ettiğimiz dataları analiz ederek, beklentileriniz doğrultusunda size özel stratejik SEO hizmeti sağlıyoruz.

Dijital kanallardaki rekabet her geçen gün artmakta ve dijitalde markalar yer edinmek için pazarlama bütçelerinden daha fazla payı dijitale ayırmaktadır. SemWord olarak verdiğimiz SEO hizmeti ile hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer edinmek için gereken stratejileri geliştirdiğimizi söylemek isteriz.

Dijitalde Farkedilir olmak için, Hemen İletişim Kurun.

İletişim